i e g r i e z   a p t a u j u   r a t u

Zinību diena

Ik mācību gadu Latvijā sāk ar svētkiem. 1. septembris– Zinību diena – pulcē skolēnus un mācībspēkus kopīgiem sarīkojumiem aktu zālēs un skolu pagalmos. Saposušies skolotāji, paaugušies bērni, saviļņoti vecāki, rudens ziedi, draugu tikšanās, dziesmas, direktoru uzrunas, pirmās mācību stundas... tas veido īpašo 1. septembra noskaņu. Ar svinībām tiek iezīmēts arī jaunā studiju gada sākums augstskolās. Tā, piemēram, Latvijas Universitāte jaunos studentus aicina kopā Aristoteļa svētkos. Kā skolēni, tā studenti piedalās skolu, augstskolu, pilsētu pašvaldību un citu institūciju rīkotajos publiskajos pasākumos, koncertos. Taču viņi labprāt organizē savus svētkus arī paši – līksmojot draugu kompānijās.

* Jānorāda obligāti

Vai ļaujat dalīties ar Jūsu stāstu publiski (sociālajos tīklos, preses relīzēs)? *


Kas notiek Zinību dienā? Cik atšķirīgi ir skolu scenāriji Zinību dienas norisei? Kā skolēni izjūt jaunā mācību gada sākumu? Kā to svin ģimenēs? Vai šo kalendāra datumu pamana arī tie, kuru saimēs nav skolasbērnu? Vai neformālajos saietos tiek ievērotas sevišķas tradīcijas, kuras atkārto gadu no gada? *
Pievienot failu
Atzīmēt kartē

Pieļaujamais augšupielādējamās datnes izmērs: līdz 60 MB

Tavs dzimums

Tavs vecums

Uzrakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties turpmāk saņemt aktuālo LFK jautājumu e-pastā. *

Vai ļaujat dalīties ar Jūsu stāstu publiski (sociālajos tīklos, preses relīzēs)? *

Dzīvesvieta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.