i e g r i e z   a p t a u j u   r a t u

Jāņi

Jāņi, vasaras saulgrieži, Līgo nakts — šie svētki, šķiet, īpašus komentārus neprasa un līdztekus Ziemassvētkiem vai Jaunajam gadam ir mūsdienu kalendārā visvairāk atzīmētās dienas. “Ko darīsi pa Jāņiem?”, “Kā nosvinēji Līgo?”, — šādi jautājumi bieži izskan mūsu pirmssvētku un pēcsvētku sarunās, provocējot gan spilgtus piedzīvojumu stāstus, gan minstināšanos atzīties, ka valsts kalendāra piešķirtās brīvās dienas pavadītas ikdienišķi.

* Jānorāda obligāti

Vai ļaujat dalīties ar Jūsu stāstu publiski (sociālajos tīklos, preses relīzēs)? *


Cik lielā mērā Jāņu atzīmēšana izriet no nepieciešamības pēcāk spēt dalīties ar savu svinēšanas stāstu? Vai tā ir mūsu iekšēja nepieciešamība ar dziļāku simbolisku un rituālu jēgu? Vai varbūt vienkārši vēlme patīkami pavadīt laiku draugu lokā pie dabas krūts? Vai varbūt Jāņus uztverat kā svinēšanas pienākumu, no kura cenšaties izvairīties, piemēram, dodoties ceļojumā ārpus Latvijas? Kāda ir Jūsu Jāņu svinēšanas “recepte”: ko šai dienā darāt, kur to pavadāt? Kāda ir Jūsu vasaras saulgriežu ēdienkarte? Dalieties savos spilgtākajos Jāņu piedzīvojumos! *
Pievienot failu
Atzīmēt kartē

Pieļaujamais augšupielādējamās datnes izmērs: līdz 60 MB

Vai ļaujat dalīties ar Jūsu stāstu publiski (sociālajos tīklos, preses relīzēs)? *

Tavs dzimums

Jūsu vecums

Dzīvesvieta

Uzrakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties turpmāk saņemt aktuālo LFK jautājumu e-pastā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.